На Дніпропетровщині посадовців підозрюють у розтраті понад 2 млн грн на обслуговуванні транспорту

Фото: Прокуратура України

За версією слідства, підозрювані заволоділи понад 2 млн грн бюджетних коштів, завищивши вартість матеріалів під час технічного обслуговування міських автобусів.

Про це повідомила Дніпропетровська обласна прокуратура.

За даними Дніпропетровської обласної прокуратури, у 2025 році директор комунального підприємства уклав із підконтрольним власнику та директору ТОВ низку договорів на технічне обслуговування міського транспорту. Загальна вартість контрактів становила близько 7 млн грн.

Слідство вважає, що посадовці заздалегідь домовилися завищити вартість матеріалів, використаних під час ремонту автобусів. Для цього до актів виконаних робіт внесли неправдиві відомості про їхню ціну.

За результатами судової експертизи, вартість матеріалів була завищена більш ніж на 2 млн грн. Саме на таку суму, за даними правоохоронців, бюджету завдали збитків.

Слідкуйте за новинами Дніпра на Dnipro.media

Поділитись
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter.