Сім українських військових із Дніпропетровської області повернулися додому з російського полону. Захисники провели в неволі чотири роки та вже возз’єдналися зі своїми рідними.
Про це повідомила ДніпроОВА.
«Ще 7 захисників з Дніпропетровщини повернулися з російського полону. Вони провели у неволі чотири роки. Дякую всім, хто щодня докладає зусиль, щоб повертати наших людей додому. Щоб родини, які так довго чекали, нарешті отримали найважливішу новину. Щоб ті, хто місяці й роки перебував у ворожих застінках, знову ступили на рідну землю та обійняли своїх близьких», — ДніпроОВА.
Слідкуйте за новинами Дніпра на Dnipro.media
Сподобалася стаття? Став вподобайку!
0