Дніпропетровська область та польський регіон Нижня Сілезія поглиблюють партнерство, зосередившись на медичній реабілітації, економічній співпраці та підготовці до післявоєнного відновлення. Одним із головних практичних результатів співпраці стане створення спільного центру економічної співпраці.
Про це повідомляють журналісти Dnipro.media, які присутні на Ukraine Recovery Conference.
Наразі співпраця охоплює чотири ключові напрями, першим із яких визначили медичну реабілітацію.
За словами учасників зустрічі, після завершення війни в регіоні зростатиме потреба в якісній реабілітації ветеранів і людей з інвалідністю. Саме тому одним із пріоритетів стало об’єднання досвіду українських і польських медиків.
Також сторони працюють над проєктами, пов’язаними з економічним розвитком регіону. З огляду на те, що Дніпропетровщина є одним із ключових промислових регіонів України з потужною ресурсною базою, вже зараз триває планування спільних ініціатив, розрахованих на 2028–2029 роки.
Окремо учасники зустрічі презентували один із головних практичних результатів партнерства — створення Нижньосілезько-Дніпропетровського центру економічної співпраці.
Слідкуйте за новинами Дніпра на Dnipro.media
Сподобалася стаття? Став вподобайку!
0