Ще сім захисників із Дніпропетровщини повернулися з російського полону

Фото: ДніпроОВА

Сім українських військових із Дніпропетровської області повернулися додому з російського полону. Захисники провели в неволі чотири роки та вже возз’єдналися зі своїми рідними.

Про це повідомила ДніпроОВА.

«Ще 7 захисників з Дніпропетровщини повернулися з російського полону. Вони провели у неволі чотири роки. Дякую всім, хто щодня докладає зусиль, щоб повертати наших людей додому. Щоб родини, які так довго чекали, нарешті отримали найважливішу новину. Щоб ті, хто місяці й роки перебував у ворожих застінках, знову ступили на рідну землю та обійняли своїх близьких», — ДніпроОВА.

Слідкуйте за новинами Дніпра на Dnipro.media

Поділитись
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter.