Прокуратура подала до суду позов про стягнення 7,9 млн грн екологічних збитків після масштабної пожежі на полігоні твердих побутових відходів у Дніпровському районі. Господарський суд уже відкрив провадження у справі.
Про це повідомила Дніпропетровська обласна прокуратура.
Пожежа сталася у серпні 2025 року на полігоні твердих побутових відходів. Вогонь охопив близько 2,2 гектара та не вщухав протягом двох діб.
За даними прокуратури, через загоряння в атмосферу потрапила значна кількість забруднюючих речовин, зокрема діоксид вуглецю та діоксид азоту. Загальна маса викидів склала приблизно 1700 тонн.
У зв’язку з цим Центральна окружна прокуратура Дніпра звернулася до Господарського суду з вимогою стягнути з приватного підприємства 7,9 млн грн шкоди, завданої довкіллю.
Слідкуйте за новинами Дніпра на Dnipro.media
Сподобалася стаття? Став вподобайку!
0