У Дніпрі готують резервне живлення для інфраструктури

У Дніпрі готують резервне живлення для об'єктів інфраструктури
gorod.dp.ua

Виконавчий комітет Дніпровської міської ради планує надати дозвіл на монтаж і пусконалагодження обладнання для систем резервного живлення об’єктів міської інфраструктури.

Про це журналісти Dnipro.media дізналися з проєкту рішення міськради.

Деталі

Згідно з проєктом рішення виконкому, дозвіл отримає КП «ІНФО-РАДА-ДНІПРО». Підприємство має змонтувати та ввести в експлуатацію 22 комплекти обладнання для забезпечення резервного живлення інфраструктурних об’єктів Дніпра.

Монтаж і пусконалагодження здійснюватимуть за рахунок коштів, передбачених Програмою сприяння територіальній обороні міста Дніпра на 2022–2026 роки. Після виконання робіт обладнання передадуть на баланс КП «Теплоенерго».

Читайте також: 39 мільярдів на благоустрій та мережі: у Дніпрі оновлюють програму комунального господарства

Переглядайте інші новини Дніпра на Dnipro.media

Поділитись
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter.