Увечері російські війська завдали чергового удару по енергетичній інфраструктурі України. Внаслідок атаки майже повністю знеструмлені Дніпропетровська область та Запорізька область.
Про це повідомили в Міністерстві енергетики України.
Поточний стан
Як повідомили в Міненерго, критична інфраструктура в регіонах працює від резервних джерел живлення.
Огляд пошкоджень, оцінка наслідків та відновлювальні роботи розпочнуться одразу після того, як це дозволить безпекова ситуація.
Слідкуйте за останніми новинами Дніпра онлайн на Dnipro.media
Сподобалася стаття? Став вподобайку!
0
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter.