Уряд виділив 175 млн грн на відновлення восьми будинків у Дніпрі

Фото: Фейсбук Юлії Свириденко

Уряд додатково виділив 175 млн грн на відновлення восьми житлових будинків у Дніпрі, пошкоджених внаслідок російських атак.

Про це журналісти Dnipro.media дізналися з повідомлення прем’єр-міністерки України Юлії Свириденко.

Гроші спрямують зі спеціального Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, передбаченого державним бюджетом.

Йдеться про будинки, які постраждали внаслідок російських атак на цивільну інфраструктуру Дніпра.

За повідомленням, місцева влада внесла проєкти відновлення до Єдиної цифрової інтегрованої інформаційно-аналітичної системи управління процесом відбудови. Там вони зареєстровані як публічні інвестиційні проєкти.

Читайте також: Росіяни майже 30 разів атакували п’ять районів Дніпропетровщини: є поранений

Поділитись
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter.