Вибухи, які було чути у Дніпрі, – робота українських сил ППО.
Про це повідомляють журналісти Dnipro.media з посиланням на повідомлення органів влади та моніторингових Телеграм-каналів.
Дніпро – під атакою російських безпілотників. Моніторингові Телеграм-канали повідомляють, що група БпЛА залетіла на місто з боку Синельниково.
Мешканцям радять перебувати в укриттях або в безпечних місцях.
Сподобалася стаття? Став вподобайку!
1
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter.