22-річна тенісистка з Дніпра Анастасія Соболєва стала переможницею турніру серії WTT W50, який проходив у польському Гданську. Для спортсменки це найбільший титул у її професійній кар’єрі.
Про це повідомляє Ukrainian Tennis.
У фінальному матчі українка впевнено перемогла представницю Польщі Джину Файстель у двох сетах — 6:4, 6:2.
На шляху до чемпіонства Соболєва продемонструвала бездоганну гру: за п’ять матчів турніру вона не програла суперницям жодного сету.
Фінал у Гданську став для української тенісистки 13-м у кар’єрі на турнірах такого рівня. Водночас саме цей трофей став для неї першим у сезоні 2026 року.
Перемога в Польщі принесла Анастасії Соболєвій дев’ятий титул ITF World Tennis Tour і найбільший у кар’єрі. Раніше найвищим досягненням спортсменки були три перемоги на турнірах категорії W35.
Завдяки успішному виступу в Гданську українка суттєво зміцнить свої позиції у світовому рейтингу WTA. Після оновлення рейтингу вона підніметься з 290-го на 249-те місце, вперше увійшовши до топ-250 найкращих тенісисток світу.
Читайте також: Ще сім захисників із Дніпропетровщини повернулися з російського полону
Сподобалася стаття? Став вподобайку!
0