Росіяни майже 20 разів атакували 5 районів Дніпропетровщини: горіли склади, пошкоджені будинки та коледж

У ніч проти 25 червня 2026 року російські війська майже 20 разів атакували Дніпропетровщину безпілотниками, артилерією та керованою авіабомбою. Під ударами опинилися п’ять районів області.

Про це журналісти Dnipro.media дізналися з повідомлення ДніпроОВА.

На Нікопольщині російські війська били по Нікополю, Марганецькій та Покровській громадах. Унаслідок обстрілів пошкоджена автозаправна станція.

У Зеленодольській громаді Криворізького району пошкоджена інфраструктура.

У Дніпровському районі через атаку сталася пожежа на складі, де зберігалася комунальна техніка. Знищені та пошкоджені близько десяти легкових і вантажних автомобілів.

У Павлограді виникло кілька пожеж. Пошкоджені коледж, оздоровчий комплекс, гуртожиток та автомобілі.

На Синельниківщині російські війська атакували Васильківську та Дубовиківську громади. Загорівся будинок культури. Також пошкоджені 12 приватних будинків і господарська споруда.

Слідкуйте за новинами Дніпра на Dnipro.media

Поділитись
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter.