У Дніпрі директору з виробництва одного з підприємств, що виготовляє сталеві труби та металопродукцію, повідомили про підозру у службовій недбалості. За версією слідства, через продовження роботи без дозволу на викиди забруднюючих речовин державі завдано понад 8,7 млн грн збитків.
Про це повідомила Дніпропетровська обласна прокуратура.
За даними прокуратури, у 2021 році Державна екологічна інспекція видала підприємству припис про зупинення діяльності через відсутність дозволу на викиди в атмосферне повітря. Слідство стверджує, що директор з виробництва був ознайомлений із цим документом, однак не забезпечив припинення роботи підприємства.
У результаті, за версією правоохоронців, виробництво продовжувало працювати протягом 2021–2022 років, а викиди забруднюючих речовин здійснювалися без необхідного дозволу.
Збитки, завдані державі внаслідок таких дій, оцінили у понад 8,7 млн грн.
Слідкуйте за новинами Дніпра на Dnipro.media
Сподобалася стаття? Став вподобайку!
0