Шевченківський райсуд Дніпра продовжив нардепу Тищенко запобіжний захід

Під час засідання у справі нардепа Миколи Тищенка, яке пройшло у Шевченківському районному суді Дніпра 25 червня 2026 року, вирішувалося питання щодо запобіжного заходу стосовно Тищенка та другого обвинуваченого – експравоохоронця Богдана Писаренка, а також продовжилося вивчення матеріалів справи.

Про це повідомляють журналісти Dnipro.media, які були присутні в залі суду.

У залі суду перебували прокурор Яків Слісаренко, потерпілий ветеран Дмитро Мазоха та суддя Наталія Юдіна.

Через відеозвʼязок до засідання долучилися: захисник потерпілого Ігор Волошин, захисники обвинувачених Віталій Кацідим та Євген Солодко, а також самі обвинувачені — народний депутат України Микола Тищенко і експравоохоронець Богдан Писаренко.

Юліана, представниця малолітньої потерпілої, не була присутня на судовому засіданні. Оскільки її інтереси представляє адвокат Волошин, розгляд справи продовжився без її участі.

Прокурор Яків Слісаренко звернувся до суду з клопотанням про подовження строків розслідування справи та про подовження запобіжних заходів стосовно Миколи Тищенка та Богдана Писаренка, щодо яких застосоване особисте зобов’язання.

Адвокати Тищенка і Писаренка просили суд не подовжувати запобіжні заходи, обґрунтовуючи свої клопотання тим, що обидва обвинувачені, за словами захисників, сумлінно виконують процесуальні обов’язки та не мають наміру перешкоджати розслідуванню.

Суд задовольнив клопотання прокурора та продовжив Миколі Тищенку та Богдану Писаренку запобіжні заходи до 23 серпня 2026 року.

Друга половина засідання була присвячена перегляду відеозаписів вручення Миколі Тищенку підозри 25 червня 2024 року та обшуку, проведеного у квартирі нардепа.

Наступне засідання суду призначене на 14 липня 2026 року.

Читайте також: Справа Миколи Тищенка в Дніпрі: хронологія подій

Слідкуйте за новинами Дніпра на Dnipro.media

Поділитись
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter.