У Кривому Розі підозрюють розтрату 1,6 млн грн на ремонті трамваїв

Фото: Прокуратура України

Директору комунального підприємства Криворізької міськради та керівнику приватної компанії повідомили про підозру у заволодінні бюджетними коштами під час закупівлі запчастин і обладнання для ремонту трамваїв. За версією слідства, збитки міському бюджету сягнули 1,6 млн грн.

Про це повідомила Дніпропетровська обласна прокуратура.

Слідство вважає, що у 2024 році директор комунального підприємства уклав із підконтрольним товариством низку договорів на постачання запасних частин, матеріалів, обладнання та інструментів для капітально-відновлювального ремонту трамвайних вагонів. Загальна вартість контрактів становила 13 млн грн.

За даними правоохоронців, до договорів внесли недостовірні відомості щодо вартості товарів, завищивши ціни. Попри це комунальне підприємство оплатило поставки в повному обсязі за бюджетні кошти.

За попередніми підрахунками, через завищення вартості товарів місцевий бюджет втратив 1,6 млн грн.

Слідкуйте за новинами Дніпра на Dnipro.media

Поділитись
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter.