На Дніпропетровщині через російські атаки поранені двоє людей, горіли три АЗС

Фото: ДніпроОВА

Протягом доби російські війська майже 20 разів атакували Дніпропетровщину безпілотниками та артилерією. Під ударами опинилися три райони області. Поранення дістали двоє людей.

Про це повідомляє ДніпроОВА

У Нікопольському районі російські війська обстріляли Нікополь, а також Червоногригорівську, Марганецьку, Покровську міську та Покровську сільську громади. Внаслідок атаки сталася пожежа у будівлі спортивної школи.

У Підгородненській громаді Дніпровського району загорілася автозаправна станція. Постраждала одна людина.

У Губиниській громаді Самарівського району виникли пожежі на двох автозаправних станціях. Також пошкоджено автомобілі. Поранення дістала 41-річна жінка. Її госпіталізували у стані середньої тяжкості.

Слідкуйте за новинами Дніпра на Dnipro.media

Поділитись
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter.