У Кам’янському директорку закладу освіти та бухгалтерку підозрюють у фіктивному працевлаштуванні

Фото: Прокуратура України

У Кам’янському правоохоронці повідомили про підозру директорці комунального закладу освіти та головній бухгалтерці. За версією слідства, вони організували схему фіктивного працевлаштування, через яку з місцевого бюджету незаконно виплатили майже пів мільйона гривень.

Про це повідомила Дніпропетровська обласна прокуратура.

За даними слідства, директорка закладу освіти разом із головною бухгалтеркою оформлювали на роботу знайомих, які існували лише в документах. Фактично ці люди не працювали та не виконували жодних посадових обов’язків.

Попри це, їм регулярно нараховували заробітну плату з бюджету, а також зараховували трудовий стаж. Частину отриманих коштів фіктивно працевлаштовані працівники, за даними слідства, повертали бухгалтерці, а та передавала гроші директорці.

За інформацією прокуратури, схема діяла протягом 2022–2025 років. За цей час бюджету завдали збитків на майже 500 тисяч гривень.

Слідкуйте за новинами Дніпра на Dnipro.media

Поділитись
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter.