Тенісистка з Дніпра Анастасія Соболєва виграла найбільший титул у кар’єрі

Фото: скріншот

22-річна тенісистка з Дніпра Анастасія Соболєва стала переможницею турніру серії WTT W50, який проходив у польському Гданську. Для спортсменки це найбільший титул у її професійній кар’єрі.

Про це повідомляє Ukrainian Tennis.

У фінальному матчі українка впевнено перемогла представницю Польщі Джину Файстель у двох сетах — 6:4, 6:2.

На шляху до чемпіонства Соболєва продемонструвала бездоганну гру: за п’ять матчів турніру вона не програла суперницям жодного сету.

Фінал у Гданську став для української тенісистки 13-м у кар’єрі на турнірах такого рівня. Водночас саме цей трофей став для неї першим у сезоні 2026 року.

Перемога в Польщі принесла Анастасії Соболєвій дев’ятий титул ITF World Tennis Tour і найбільший у кар’єрі. Раніше найвищим досягненням спортсменки були три перемоги на турнірах категорії W35.

Завдяки успішному виступу в Гданську українка суттєво зміцнить свої позиції у світовому рейтингу WTA. Після оновлення рейтингу вона підніметься з 290-го на 249-те місце, вперше увійшовши до топ-250 найкращих тенісисток світу.

Читайте також: Ще сім захисників із Дніпропетровщини повернулися з російського полону

Поділитись
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter.