Вимагали 60 тис доларів у екс-заступника мера — на Дніпропетровщині затримали трьох підозрюваних

Фото: Дніпропетровська обласна прокуратура

У Дніпропетровській області правоохоронці затримали кримінального авторитета та двох депутатів — керівників комунальних підприємств за вимагання 60 тис доларів від колишнього заступника мера одного з міст. 

Підозрювані вимагали неіснуючий борг та погрожували фізичною розправою над потерпілим та його родиною. Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.

Для залякування екс-посадовця вони використали світлошумові гранати, які закинули на подвір’я, а також підпалили його будинок і автомобілі. Під тиском потерпілий погодився передати частину «боргу» — 22 тис доларів. Після передачі грошей злочинців затримали.

Підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Наразі триває розслідування.

Поділитись
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter.