Російські війська атакували енергетичний об’єкт на Дніпропетровщині. Внаслідок удару без електропостачання залишилися 34 тисячі родин.
Про це повідомили ДТЕК.
«У ніч на 23 червня ворог вкотре обстріляв енергетичну інфраструктуру Дніпропетровщини. Без світла залишилися 34 тис. родин. Енергетики ДТЕК оперативно розпочали відновлювальні роботи. Вже за кілька годин електропостачання повернули всім родинам, які були знеструмлені внаслідок атаки», — ДТЕК.
Слідкуйте за новинами Дніпра на Dnipro.media
Сподобалася стаття? Став вподобайку!
0
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter.