Директору комунального підприємства Криворізької міськради та керівнику приватної компанії повідомили про підозру у заволодінні бюджетними коштами під час закупівлі запчастин і обладнання для ремонту трамваїв. За версією слідства, збитки міському бюджету сягнули 1,6 млн грн.
Про це повідомила Дніпропетровська обласна прокуратура.
Слідство вважає, що у 2024 році директор комунального підприємства уклав із підконтрольним товариством низку договорів на постачання запасних частин, матеріалів, обладнання та інструментів для капітально-відновлювального ремонту трамвайних вагонів. Загальна вартість контрактів становила 13 млн грн.
За даними правоохоронців, до договорів внесли недостовірні відомості щодо вартості товарів, завищивши ціни. Попри це комунальне підприємство оплатило поставки в повному обсязі за бюджетні кошти.
За попередніми підрахунками, через завищення вартості товарів місцевий бюджет втратив 1,6 млн грн.
Слідкуйте за новинами Дніпра на Dnipro.media
Сподобалася стаття? Став вподобайку!
0