У Павлограді депутата міськради підозрюють у схемі з фіктивним працевлаштуванням 

Фото: Прокуратура України

У Павлограді правоохоронці викрили схему розтрати бюджетних коштів через фіктивне працевлаштування на комунальному підприємстві критичної інфраструктури. За даними слідства, протягом кількох років семеро людей отримували зарплату та трудовий стаж, фактично не виконуючи жодної роботи.

Про це повідомила Дніпропетровська обласна прокуратура.

Підозру у справі отримали депутат однієї з міських рад, який одночасно очолював комунальне підприємство, а також інспектор з кадрів, економіст і начальник дільниці.

Слідчі вважають, що у 2021–2025 роках керівник підприємства організував оформлення на роботу семи осіб лише формально. Попри відсутність на робочих місцях, їм регулярно нараховували заробітну плату та зараховували трудовий стаж.

Для цього, за версією слідства, до табелів обліку робочого часу щомісяця вносили неправдиві дані. Частину отриманих грошей фіктивно працевлаштовані працівники нібито передавали директору підприємства.

За попередніми підрахунками, збитки бюджету перевищили 3 млн грн.

Читайте також: У Дніпрі шістьох людей підозрюють у розкраданні 15 млн грн на обслуговуванні сміттєвого полігону

Слідкуйте за новинами Дніпра на Dnipro.media

Поділитись
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter.