У Дніпрі правоохоронці повідомили про підозру шістьом фігурантам справи щодо можливого розкрадання близько 15 млн грн бюджетних коштів під час обслуговування міського полігону твердих побутових відходів.
Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Дніпропетровській області.
Суть справи
За даними слідства, посадовці комунального підприємства організували схему перерахування бюджетних коштів підконтрольному ТОВ за роботи з обслуговування сміттєвого полігону.
Правоохоронці вважають, що значну частину робіт, які за договором мав виконувати підрядник, фактично виконували працівники та техніка самого комунального підприємства. Попри це, посадовці, ймовірно, оформлювали документи про виконання робіт приватною компанією та перераховували їй кошти.
Кого підозрюють
За інформацією поліції, про підозру повідомили:
- директору комунального підприємства;
- заступнику директора;
- головному інженеру;
- бухгалтеру підприємства;
- директору товариства з обмеженою відповідальністю;
- головному бухгалтеру цього товариства.
Які статті інкримінують
Шістьом фігурантам повідомили про підозру за статтями про привласнення або розтрату майна в особливо великих розмірах та службове підроблення, вчинене організованою групою. Наразі тривають слідчі дії.
Читайте також: У справі про фіктивне працевлаштування на держпідприємстві Дніпра з’явилися нові підозрювані
Сподобалася стаття? Став вподобайку!
0