З початку повномасштабної війни загинуло 100 рятувальників, 430 отримали поранення

Фото з сайту Укрінформ

Найбільше поранених серед саперів, які постраждали від мінно-вибухових травм. Відновлення після таких поранень дуже складне, довготривале та дороговартісне.

Про це поділився голова ДСНС України в інтерв’ю для Укрінформ.

«На превеликий жаль, 100 наших співробітників загинули. Це дуже велика цифра і дуже болючі втрати. Також ми маємо 430 рятувальників із пораненнями», — каже Андрій Даник.

Після поранень рятувальники лікуються за кордоном, проте лікування займає багато часу та фінансування, через що вони не можуть повернутися служити в бойові підрозділи. Голова ДСНС зазначає, що таких працівників потрібно зберегти будь-якими способами, адже це найцінніший досвід для майбутніх офіцерів, сержантів, тих, хто тільки готується до такої роботи.

 

Андрій Даник — голова ДСНС

Як допомагають родинам загиблих?

Над сім’ями опікується ціле управління ДСНС, але процес потребує планової і дуже серйозної роботи. Також управління має свою психологічну службу, що працює як з рятувальниками, їх сім’ями, так і з цивільним населенням.

Робота в саперних підрозділах має найбільші втрати. Це створює значне навантаження на психологів, які працюють з сім’ями загиблих. Стан саперів є показником загального психологічного стану всіх рятувальників.

Читайте також про події в Дніпрі на Dnipro.media

 

Поділитись
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter.