Дніпровська міська рада увійшла до числа міст України, які найбільше витрачають бюджетні кошти на висвітлення своєї діяльності в медіа. У 2025 році на ці потреби спрямували майже 5,9 млн грн, а на 2026-й запланували ще близько 4 млн грн.
Про це повідомив рух Чесно.
Такі дані оприлюднив Рух ЧЕСНО у дослідженні витрат міських рад обласних центрів на висвітлення своєї діяльності в засобах масової інформації.
За інформацією аналітиків, Дніпро посів друге місце серед обласних центрів за обсягом фінансування медіапослуг після Івано-Франківська. При цьому місто вже має власний комунальний телеканал DniproTV, однак додатково замовляє інформаційні послуги у ТОВ «Газета «Наше місто», яке є правонаступником колишньої комунальної газети міськради.

Минулого року на такі послуги місто витратило майже 6 млн грн. Для порівняння, у попередні роки витрати на висвітлення діяльності міської влади в Дніпрі сягали десятків мільйонів гривень. За даними журналістів, у 2024 році вони перевищували 50 млн грн.
У ЧЕСНО зазначають, що скорочення видатків відбулося після того, як у 2024 році підозру в незаконному збагаченні та недостовірному декларуванні майна отримав заступник міського голови Дніпра Олександр Сидоренко, який, за даними журналістських розслідувань, курував напрямок комунікацій і піару міської ради.
Слідкуйте за новинами Дніпра на Dnipro.media
Сподобалася стаття? Став вподобайку!
0