У Шевченківському районному суді Дніпра відбулося чергове судове засідання по справі народного депутата Миколи Тищенка та колишнього поліціанта Богдана Писаренка.
Про це повідомляють журналісти Dnipro.media, які були присутні в залі суду.
У залі суду: прокурор Яків Слісаренко, потерпілий ветеран Дмитро Мазоха, його дружина та суддя Наталія Юдіна.
Під час судового засідання до процесу через відеозвʼязок долучилися: захисник потерпілого Ігор Волошин, захисники обвинувачених Віталій Кацідим та Євген Солодко, а також самі обвинувачені — Микола Тищенко і Богдан Писаренко.
Під час судового засідання у справі Тищенка суд продовжив розгляд 13-го тому справи.
Нагадаємо, раніше у цій справі відбулися кадрові зміни: попередня суддя звільнилася. У зв’язку з призначенням нової судді розгляд провадження розпочато з самого початку.

У ході засідання суддя зачитала заяву Дмитра Мазохи, а також низку процесуальних документів. Зокрема, повідомлення про початок досудового розслідування, витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань та постанови щодо організації слідства.
Окремо відбувся перегляд 30-ти хвилинного відео, де зафіксовано вручення підозри Миколі Тищенку.

Після перегляду відео захисник Кацідим розпочав виступ із запереченнями, однак засідання довелося перервати через втрату зв’язку.
Наступне засідання відбудеться 24 березня 2026 року.
Детальніше читайте тут: Справа Миколи Тищенка в Дніпрі: хронологія подій
Читайте новини Дніпра сьогодні на Dnipro.media
Сподобалася стаття? Став вподобайку!
0