На Дніпропетровщині правоохоронці повідомили про підозру міському голові та начальниці служби у справах дітей. За версією слідства, вони організували закупівлю будинку для дитячого будинку сімейного типу за завищеною майже втричі ціною, що завдало громаді збитків на близько 5 млн грн.
Про це повідомила Дніпропетровська обласна прокуратура.
За даними прокуратури, для купівлі обрали будинок, який продавала працівниця міської ради. Для ухвалення рішення про придбання нібито використали підроблені документи, а вартість нерухомості штучно завищили.
Експертиза показала, що ринкова ціна будинку була майже втричі нижчою за суму, сплачену з бюджету. Крім того, житло не відповідало вимогам для розміщення ДБСТ за площею. Слідчі вважають, що для приховування цього факту до технічної документації внесли недостовірні дані, зазначивши частину нежитлових приміщень як житлові.
Загальна сума збитків, за оцінками правоохоронців, становить майже 5 млн грн. Наразі прокурори просять суд накласти арешт на майно підозрюваних для можливого відшкодування шкоди.
Також до суду вже передали обвинувальний акт щодо інженера з технічної інвентаризації, якого обвинувачують у підробленні документів та внесенні неправдивих відомостей про площу будинку.
Читайте також: У Дніпрі шістьох людей підозрюють у розкраданні 15 млн грн на обслуговуванні сміттєвого полігону
Слідкуйте за новинами Дніпра на Dnipro.media
Сподобалася стаття? Став вподобайку!
0